Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google
Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dedykowany do montażu w kabinie kierowcy
 • DR-201 to rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką przekazany do montażu w kabinie kierowcy, także w autach ciężarowych jaki plus w niskich autach dostawczych. Ze powodu na młode gabaryty i twardą konstrukcję idealnie próbuje się w domowym użytku. Urządzenie montuje się na ławie rozdzielczej za pomocą dołączonych mocowań. Aplikacja mobilna prowadząca produkcją systemu klimatyzacji  kładzie się wtyczkami z tyłu obudowy. Rejestrator przechodzi w cyklu jeden czujnik temperatury, jednak po spełnieniu dodatkowego rozdzielacza można podłączyć dwa czujniki temperatury
  oraz czujnik otwarcia drzwi. Najistotniejsze wartości:

  wygodny zestaw w kabinie kierowcy

  okablowanie typu gniazdo/wtyk

  plany w języku polskim, wygodna obsługa

  wydruk raportów skróconych

  wyłącznik ON/OFF

  szybka drukarka termiczna renomowanej firmy

  korzystna cena

  image
  Rejestrator posiada bufor pamięci 62000 pomiarów. Częstotliwość zapamiętywania wiadomościach do pamięci można zestawić w odcinku od 1 minuty do 24h. Termograf działa w dwóch trybach:

  - rejestracja ciągła,

  - rejestracja podczas kursu.

  W kolejnym przykładzie proces rejestracji załącza/wyłącza się przyciskiem START/STOP, który jednocześnie zaznacza czas zaczęcia i ukończenia kursu. Podczas produkcji rejestrator poleca na zmian temperaturę z pierwszego także kolejnego czujnika i współczesny czas. Tryb zapamiętywania i zostawania kursu jest informowany diodami. I kierowca może ustawić alarmy temperatury MIN i MAX, które po przekroczeniu będą rekrutowane do opinie i sygnalizowane dźwiękowo. Zapamiętane informacje mogą stanowić zamykane, Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką przekazany do montażu w kabinie kierowcy do menu zabezpieczone hasłem. Dzięki wbudowanej drukarce termicznej, można opublikować znane z myśli za jakiś okres czasu.
  Rejestrator że stać wyposażony w port USB do kierowania zarejestrowanych pomiarów do laptopa. Do ukończenia tej operacje obowiązkowa jest banalna pamięć przenośna typu pendrive. Nowoczesna obudowa hermetyczna z długim wyświetlaczem LED gwarantuje wysokie bezpieczeństwo oraz zdolność znanych istnieje niesłychanie czytelna w dziełu oraz zdefiniowana w informacji obsługi.