Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google
Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do zestawu w kabinie kierowcy
 • Nowoczesna obudowa hermetyczna z wybitnym wyświetlaczem LED gwarantuje duże zaufanie oraz swobodę -201 to rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką pozostawiony do zestawu w kabinie kierowcy, zarówno w autach ciężarowych jaki dodatkowo w minimalnych autach dostawczych. Ze motywu na słabe gabaryty i logiczną konstrukcję świetnie legitymuje się w potocznym użytku. Urządzenie wznosi się na ławie rozdzielczej za usługą dołączonych mocowań. Wspieranie i czujnik temperatury przyłącza się wtyczkami z tyłu obudowy. Rejestrator posiada w wyborze jeden czujnik temperatury, ale po użyciu dodatkowego rozdzielacza można podłączyć dwa czujniki temperatury
  i czujnik otwarcia drzwi. Najistotniejsze wartości:

  wygodny montaż w kabinie kierowcy

  okablowanie typu gniazdo/wtyk

  plany w zbiorze polskim, wygodna obsługa

  wydruk raportów skróconych

  wyłącznik ON/OFF

  szybka drukarka termiczna znanej firmy

  dobra cena

  Rejestrator posiada bufor pamięci 62000 pomiarów. Częstotliwość zapamiętywania możliwościach do opinii można zestawić w kręgu od 1 chwile do 24h. Termograf chodzi w dwóch sposobach:

  - rejestracja ciągła,

  - rejestracja podczas kursu.

  W innym przypadku proces rejestracji załącza/wyłącza się przyciskiem START/STOP, który również zaznacza moment przygotowania a zrealizowania kursu. Podczas pracy rejestrator prezentuje na przemian temperaturę z pierwszego a dodatkowego czujnika oraz ostatni czas. Tryb dawania i życia kursu jest wspominany diodami. Dodatkowo kierowca może Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką oddany do montażu w kabinie kierowcy MASEK i MAX, które po przejściu będą rejestrowane do świadomości oraz sygnalizowane dźwiękowo. Zapamiętane informacje mogą stanowić kasowane, i dostanie do menu zabezpieczone hasłem. Dzięki wbudowanej drukarce termicznej, można opublikować informacje z pamiątce za dowolny czas czasu.
  Rejestrator że zostać urządzony w port USB do sprzątania zarejestrowanych pomiarów do laptopa. Do zrealizowania tej funkcje korzystna jest charakterystyczna pamięć przenośna typu pendrive. Operacja usuwania możliwości jest ogromnie lekka w dokonaniu oraz określona w informacji obsługi.
  image